FestivalÜrgüp

BALLOON FEST CAPPADOCIA DA AYDIN KURTOĞLU ÜRGÜP’TE MUHTEŞEM KONSER VERDİ..

Türkiye’de ilk kez düzenlenen Uluslararası Kapadokya Balon Festivalinin 3. Günün akşamında Aydın Kurtoğlu’nun verdiği muhteşem konser geceye damga vurdu.

Ürgüp Belediyesinin ev sahipliğinde 3-8 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen Uluslararası Kapadokya balon festivalinin akşamki gerçekleşen konser programı İstanbul’dan gelen müzik direktörü Haluk Polat tarafından kurulan uluslararası yarışmalardan altın diploma ödüllerine sahip Procne kadınlar korosu ve Ychorus çok sesli korosunun seslendirdikleri müzik ziyafeti ile başladı. İki koronun verdiği konserin ardından Ürgüp Belediye başkanı Mehmet Aktürk teşekkür çiçeği ve yağlıboya tablo hediye etti. Konser programında daha sonra özellikle gençler tarafından sevilen Pop Sanatçısı Aydın Kurtoğlu sahne aldı.

Yurt içinden ve yurt dışından Festival için gelen ve alanı dolduran binlerce müzik sever sanatçı Aydın’ın söylediği şarkılar ve muhteşem sahne performansıyla eşsiz müzik ziyafeti yaşadılar. Sanatçının seslendirdiği her şarkıda müzikseverler ve fanatik hayranları kendisine eşlik ettiler. Sevilen sanatçının sahneden inip sevenleriyle birlikte söylediği anlarda hayranları büyük coşku yaşadılar. Sanatçı sahnedeyken minik bir kız hayranın yanına giderek Aydın’a şarkı isteğinde bulundu. Minik hayranını yanında gören Aydın kendisine sevgi gösterisinde bulundu. Sanatçı Aydın’ın iki saati aşkın verdiği konserde müzik severler cep telefonlarının ışıklarıyla görsel bir şölen oluşturdular.

Konser sonunda pop sanatçısı Aydın’a Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk teşekkür çiçeği ve Kapadokya bölgesinin resmedildiği yağlı boya tablo hediye etti.

Ayrıca konser programında Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk’e kendisinin kara kalem çalışması ile yapılmış portre resmi hediye edildi.

Kapadokya Balon Festivalinin 4. Günü Ürgüp ilçesinde sabah saatlerinde şekilli balonların Kapadokya semalarındaki uçuşları ve akşam Ürgüp Konser alanında Pop sanatçısı Hande Ünsal’ın vereceği konserle devam edecek.

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close